Non-Resident Nepalese Association Belgium
"For Nepali, By Nepali"
Nepal - Belgium

Non-Resident Nepalese Association Belgium

क्षेत्रीय समिति

एनआरएन बेल्जियम क्षेत्रीय समितिहरु २०१५ – २०१७

लिम्वर्ग क्षेत्रीय कार्यसमिति

क्र सं.

पद

नाम

सम्पर्क नं

ईमेल

अध्यक्ष

मीनबहादुर गुरुङ्ग

उपाध्यक्ष

मनोज श्रेष्ठ

सचिव

कृष्ण सिम्खडा

सदस्य

कुम शाही

सदस्य

उमा गुरुङ

सदस्य

वेद देवान

सदस्य

वेदराज शर्मा

सदस्य

सोताङ लामा

गेन्ट क्षेत्रीय कार्यसमिति नामावली

क्र. सं.

पद

नाम

सम्पर्क नं

ईमेल

अध्यक्ष

हरी भट्टराई

 

 

उपाध्यक्ष

गणेश घिमिरे

 

 

सचिव

प्रदिप पौडेल

 

 

सदस्य

सकुन्तला घिमिरे

 

 

सदस्य

टेक ब थापा

 

 

सदस्य

गोपाल अधिकारी

 

 

सदस्य

उपमा निरौला

 

 

सल्लाहकार

डी एन श्रीवास्तब

 

 

सल्लहाकार

सुमन न्यूउरे

 

 

१०

सल्लाहकार

यामु  निरौला

 

 

लुभेन क्षेत्रीय कार्यसमिति

क्र. सं.

पद

नाम

सम्पर्क

ईमेल

अध्यक्ष

सागरदास श्रेष्ठ

उपाध्यक्ष

सुवाश सुब्बा

उपाध्यक्ष

साधना बोहरा

सचिव

अमृत रोका

सदस्य

नीर कुमारी पुन

सदस्य

मेलिना श्रेष्ठ

सदस्य

सरस्वति श्रेष्ठ

सदस्य

सुमन शर्मा

सदस्य

योगीता थापा

ब्रुगे क्षेत्रीय कार्य समिति

क्र. सं.

पद

नाम

सम्पर्क नं

ईमेल

अध्यक्ष

शिव तिमल्सेना 

उपाध्यक्ष

निराजन सुवेदी

सचिव

आवाज अधिकारी

सदस्य

मन्दिरा काफ्ले (उपाध्याय)

सदस्य

माया पुन

सदस्य

हिमानी न्यौपाने

सदस्य

मेघराज अधिकारी

सदस्य

सुशिला सुवेदी

सदस्य

जय राम शर्मा

१०

सल्लाहकार

कुल बा. खत्री

११

सल्लाहकार

मुना राई

१२

सल्लाहकार

पुनम शर्मा

आन्त्रोपेन क्षेत्रीय कार्यसमिति

अध्यक्ष

राम पुन

उपाध्यक्ष

बेनी लाल ढुंगाना

सचिव

दीपक न्यौपाने

सह-सचिव

शुशिला आचार्य

सदस्य

खेम न्यौपाने

सदस्य

प्रभा अधिकारी

सदस्य

समिता सुवेदी

सदस्य

कर्ण अधिकारी

सदस्य

काशी दने

१०

सल्लाहकार

रंजन सिम्खडा

११

सल्लाहकार

झुना निरौला

१२

सल्लाहकार

सुर्य नारायण श्रेष्ठ

 

एन आर एन बेल्जियम आन्त्रोपेन क्षेत्र क्षेत्रीय समिति २०१३-२०१५ नामावली
क्र सं. पद क्षेत्र नाम सम्पर्क नं ईमेल
आन्त्रोपेन क्षेत्र अध्यक्ष रन्जन सिम्खडा
आन्त्रोपेन क्षेत्र उपाध्यक्ष राम पुन
आन्त्रोपेन क्षेत्र सचिव नरेन्द्र ढकाल
आन्त्रोपेन क्षेत्र कोषाध्यक्ष अनिता महर्जन
आन्त्रोपेन क्षेत्र सदस्य बिकास भण्डारी
आन्त्रोपेन क्षेत्र सदस्य तारा अम्माई
आन्त्रोपेन क्षेत्र सदस्य बिमला मल्ल
आन्त्रोपेन क्षेत्र सदस्य रुपा आचार्य
आन्त्रोपेन क्षेत्र सदस्य कासिनाथा मैनाली
१० आन्त्रोपेन क्षेत्र सदस्य बेल भण्डारी
११ आन्त्रोपेन क्षेत्र सदस्य बासु बराईली
एन आर एन बेल्जियम ब्रुगे क्षेत्र क्षेत्रीय समिति २०१३-२०१५ नामावली
क्र सं. पद क्षेत्र नाम सम्पर्क नं ईमेल
ब्रुगे क्षेत्र अध्यक्ष मोहन राउत
ब्रुगे क्षेत्र उपाध्यक्ष बिष्णु सुवेदी
ब्रुगे क्षेत्र सचिव नन्दा पौडेल
ब्रुगे क्षेत्र कोषाध्यक्ष बन्दना घिमिरे
ब्रुगे क्षेत्र सदस्य शारदा कोइराला
ब्रुगे क्षेत्र सदस्य राजेन्द्र श्रेष्ठ
ब्रुगे क्षेत्र सदस्य सम्झना कडेल
ब्रुगे क्षेत्र सदस्य निर्मला परियार
एन आर एन बेल्जियम लुभेन क्षेत्र क्षेत्रीय समिति २०१३-२०१५ नामावली
क्र सं पद तथा क्षेत्र नाम सम्पर्क नं ईमेल
लुभेन क्षेत्र अध्यक्ष धिरज न्यौपाने
लुभेन क्षेत्र उपाध्यक्ष दीप कुँवर
लुभेन क्षेत्र सचिव महेन्द्र थापा
लुभेन क्षेत्र कोषाध्यक्ष शान्ती भट्टराई
लुभेन क्षेत्र सदस्य ओम प्रकाश गुरुङ
लुभेन क्षेत्र सदस्य मन्जु सापकोटा
लुभेन क्षेत्र सदस्य चन्द्र वाग्ले
लुभेन क्षेत्र सदस्य सबिता दाहाल
लुभेन क्षेत्र सदस्य राज वाईबा
एन आर एन बेल्जियम ब्रसेल्स क्षेत्र क्षेत्रीय समिति २०१३-२०१५ नामावली
क्र सं. पद तथा क्षेत्र नाम सम्पर्क नं ईमेल
ब्रसेल्स क्षेत्र अध्यक्ष अर्जुन घिमिरे
ब्रसेल्स क्षेत्र उपाध्यक्ष योगेश चन्द्र पौडेल
ब्रसेल्स क्षेत्र सचिव अम्बिका के सी
ब्रसेल्स क्षेत्र स-सचिव बाबु राम डुम्रे
ब्रसेल्स क्षेत्र कोषाध्यक्ष शैलाजा कट्टेल
ब्रसेल्स क्षेत्र सदस्य दिनेश कुमार उपाध्याय
ब्रसेल्स क्षेत्र सदस्य निम के सी
ब्रसेल्स क्षेत्र सदस्य चाम बा पौडेल
ब्रसेल्स क्षेत्र सदस्य शरु सिम्खडा

 

अन्टवेरपेन क्षेत्रीय समिती

अध्यक्ष देवीरमण विमली
Ph: 0486 854 232
उपाध्यक्ष विशाल राना
सचिब सुदर्शन सिम्खडा
सहसचिब राजन घिमिरे
सदस्य सोमेन्द्र विष्ट
नविन थापा
किरण पुन
देवी ढकाल
राम केसी
सीपी भट्ट

 

लुभेन क्षेत्रीय समिति

अध्यक्ष अनन्त शर्मा
Ph: 0494 929 099
उपाध्यक्ष सुर्य प्रसाद ढकाल
सचिब सालिकराम गौतम
सहसचिब भिम रोकाया
सदस्य शरद क्षेत्री
जगदिश सापकोटा
शिब प्र सापकोटा
डल्लीराज पौडेल
खड्क बहादुर के सी
श्रीमती मिना खड्का
शंकर कडेल
बिपिन गुरुङ्ग
रिक्त

 

गेन्ट क्षेत्रीय समिती

अध्यक्ष डा. राजु श्रीवास्तब
Ph: 0484 927 336
उपाध्यक्ष हेम लाल ढकाल
सचिब सुमन कँडेल
सहसचिब रमेश राज पौडेल
सदस्य मोहन राउत
राज राई
बिष्णु खरेल
बि पी पाण्डे
राम चन्द्र शर्मा
रामजी ज्ञावली
जीत गर्बुजा

 

ब्रसेल्स् क्षेत्रीय समिती

अध्यक्ष सुश्री अन्जु उदास
Ph: 0485 463 450
उपाध्यक्ष बेन्धोज चौहान
सचिब सन्तोष खड्का
सहसचिब अर्जुन घिमिरे
सदस्य श्रीमती प्रमिला सापकोटा
श्रीमती रुकमणी अमात्य
मनिश रिजाल
जीवन महर्जन
निर्मल थापा
प्रकाश कार्की
राजन कुंवर
दिपेन्द्र अमात्य
केशव सापकोटा
तक्दिर महर्जन
बिकाश कार्की

 

बुर्गे, ओस्टन्डे तथा ब्लान्केनबर्गको क्षेत्रिय समिती

अध्यक्ष ब्रम्हदत्त वाग्ले
Ph: 0486 996 751
उपाध्यक्ष मोहन बस्नेत , मनोज उप्रेति
सचिब सुदर्शन घिमिरे
सहसचिब बेञ्जु घिमिरे
सदस्य पदम अधिकारी
धर्म प्रसाद पाठक
महेन्द्र बज्राचार्य
शेर बहादुर राई
अर्जुन सुनुवार
बलराम गुरुङ
श्रीमति सँगीता गुरुङ
श्रीमती साबित्रा गिरी
श्रीमती मनु शेर्पा
श्रीमती मीना गुरुङ
माखुना राई
गोविन्द खड्का

 

सिन्त्त्रैदिन क्षेत्रीय समिती

अध्यक्ष मीन गुरुङ
Ph: 0485 571 774
उपाध्यक्ष लाल बहादुर घले
सचिब राजेन्द्र भट्ट
सहसचिब पूजा रसाइली
सदस्य राजु छेत्री
मोहन पाइजा
मनिष उप्रेती

बेल्जियम समाचार

बिचार तथा विश्लेषण